Kim jesteśmy?

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, podatków i finansów. Działamy od wielu lat, zapewniając profesjonalizm, rzetelność i skuteczność. Znajomość aktualnych przepisów prawnych, podatkowych i finansowych gwarantuje profesjonalną i terminową realizację powierzonych zadań. Celem naszego funkcjonowania jest wsparcie naszych klientów w każdym aspekcie aktywności gospodarczej i finansowej. Każdy z Państwa jest bowiem mniej lub bardziej aktywnym uczestnikiem szeroko pojętego życia gospodarczo - finansowego. Każdy z naszych klientów jest dla nas klientem najważniejszym. Dzięki naszemu wsparciu mogą Państwo zoptymalizować wyniki finansowe przy wykorzystaniu dopuszczalnych aktami prawnymi metod. Bierzemy pełną odpowiedzialność prawną za prawidłowość i terminowość prowadzenia całej dokumentacji finansowo - księgowej. Jesteśmy w pełni legalnym biurem rachunkowym, posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniającym do świadczenia usług rachunkowo-księgowych. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności. Dbamy o bezpieczeństwo danych oraz na bieżąco archiwizujemy dane.

0

Lata doświadczenia

0

Zalogowanych ONLINE

0

Zadowoleni klienci

Opinia klientów

Monika

Świetny kontakt, proste zasady to co lubię 

Diana

Zupełnie przypadkiem skorzystałam z waszej usługi przy rozliczeniu podatkowym, a jak tylko założyłam swoją działalność pomyślałam o was i jestem mega zadowolona

Maciek

Przez  17 lat przeszedłem z wami chyba wszystkie etapy w księgowości od wersji papierowej do teraz kiedy mogę poświęcić jeszcze więcej czasu na działania w swojej firmie.

Tel. +48 668 355 450

kontakt@amicusbiuro.pl

Biuro rachunkowe AMICUS 2024